5.0 Puan | 31 Oy 2627

Ürün Kodu: 10 ml

12,50TL

12.50 TRY

Ürün Detayları

31 Yorum

Asude Gür

Nisan 22, 2014, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yüzümü önce sülfatsız yüz yıkama jeliyle yıkıyor, sabah akşam nemlendirici cilt serumu sürüyor, sadece akşamları günlük bakımıma skualenle devam ediyor ve yüzüme 2-3 damla skulan sürüyorum.Göz çevrem dahil olacak şekilde sürüyorum skulani. Yine sabah- akşam göz altı, kaz ayağı ve alnıma kırışık kremi sürerek bitiriyorum. Cildim aydınlandı, pürüzsüz, sağlıklı ve berrak...Sivilce ve alerji yapmıyor.. Bu söylediğim tüm ürünlerin hepsini çok beğeniyorum, çok memnunum ve vazgeçemiyorum ancak skualenin bende ki yeri ayrı mucize gibi. Skualen cildimi daha bir aydınlattı, berraklaştırdı, durulaştırdı. Skualen sürmediğimde birşeyler eksik kalıyor ve ben bunu gözle görebiliyorum. Benim cildimdeki etkisi böyle oldu... Doa kozmetiğe çok teşekkür ediyorumm ...

Sinem Uğur

Nisan 23, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

skualen önce bende tuhaf bir hassaslık yaptı. kızarıklık gibi ve birazda kaşıntı. biraz çokça kullanıyordum. sonra azalttım. günde damlalıkla 3 damlaya düşürdüm ve sadece yatmadan önce kullanmaya başladım. bu gerçekten işe yaradı. cildim görünmez bir plastik filmle kaplanmış gibi pürüzsüzleşti sabah kalkınca. galiba herhangi bir cilt ürününü ilk önce çok az kullanmaya başlamak lazım, benim gibi boca etmemek lazım , cildi ürüne alıştırmak lazım...

Ayşe Mine Işıklı

Nisan 27, 2014, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yaptığım omletlere ikişer üçer damla damlatarak yarılamış bulunmaktayım. Niyeyse cildime sürmeye kıyamayıp besin olarak tüketmeyi tercih ettim. İşe yaradı mı bilemiyorum ama zehirlenmediğimi söyleyebilirim :)

Figen Kavraal

Nisan 28, 2014, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ben de merak ediyorum .Ve sipariş vereceğim.

Fatmanur Delikanlı

Mayıs 23, 2014, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

günde 1 kere sürmek yeterlimi acaba

Cansu Kış

Mayıs 24, 2014, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürünü luk glikolik asit peelinginden sonra yüzümü nemlendirmek için e vitamini ile karıştırıp uyguluyorum. bir de her gece yatmadan önce temzilenmiş yüzüme uyguluyorum. cildin yağ dengesini sağlıyor ve su kaybını önlüyor sanırım. cildim gergin yumuşak ve pürüzsüz oldu aynı zamanda ton dengesini de sağladı. üründen çok memnunum tavsiye ediyorum.

Rabia Deliktaş

Mayıs 24, 2014, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürün yeni elime ulaştı bakalım cildime nasıl gelecek

Ayşegül Kurtoğlu

Eylül 3, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Geceleri yatmadan önce parmak uçlarıma bir iki damla damlatarak temizlenmiş cildime uyguladım, sonra da nemlendirici uyguladım. Nazikçe masaj yapıldığında çok çabuk emiliyor. Ciltte yağlı görünümden uzak bir parlaklık bırakıyor.

Misafir

Eylül 3, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Akşamları yüzümü argan sabunuyla yıkayıp 3-4 damla skualeni yüzüme ve boynuma dağıtıyorum. İnce, derin olmayan kırışıklıklar için düzenli kullanımda faydasını gördüm.

gülşen şahin

Eylül 8, 2014, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

%1O luk glikolik asit peelinginden sonra ve her gece yatmadan önce bir kac damla alarak yüzüme uyguluyorum.sabah kalktıgınızda aydınlık ve diri bir cilt ile karsılasıyorsunuz.tavsiye ederim

Misafir

Ekim 18, 2014, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

merhaba, bu ürün yüze sürüldüğünde tüylenme yapar mı ? ona göre almak istiyorum. genel olarak tüylenmeye müsait bi cildim var. (doa not: uzun süre örneğin 3 ay her gün düzenli kullanımda yapar, ama haftada 1-2 kullanımda birşey olmaz)

Nurhan Çalışkanoğlu

Aralık 4, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Cilt yenileyici özelliği üzerine aldım. Yatmadan evvel temiz cildime parmak uçlarıyla hafif masaj yaparak sürüyorum hemen emiliyor. Bir kaç ürünü dönüşümlü olarak kullandığımdan hangisi hangi etkiyi yarattı ayırt edemedim fakat genel anlamda cildim daha parlak, nemli ve pürüzsüz, kullanmaya devam edeceğim..

Elvan Kahraman

Ocak 19, 2015, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

skualeni e vitaminiyle karıştırıp yüze süren arkadaşlar bence direk zeytin yağı kullansın. bildiğim kadarıyla skualen ve e vitamini zeytin yağı birleşimi. fazla kasmaya gerek yok. ayrıca doacım siz de neden tespih tanesi bilmemnesi yağı bile varken halis zeytin yağı yok allasen??? (DOA NOT: 1 ton zeytinyağından 3 kg e vitamini 6 kg skualen çıkar, yani zeytinyağının o çok faydlı denen özü bunlar, zeytinyağı neden yok, biz onu japonlara, iskandinavlara satıyoruz :D )

Selda Aydın

Temmuz 12, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ben ilk defa duyuyorum bu yağı. Nelere faydası var acaba?

Misafir

Ekim 24, 2015, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

doanın pek çok yağını kullandım, ama skualen gerçekten farklı bir yağ. denizden kumdan tarazlanan tırnak diplerine, parçalanmış topuklara, saç uçlarına, nezleden tahriş olan burun kenarlarına kadar herşey için kullandım, resmen saniyeler içinde cildi toparlıyor, doğal bir merhem gibi işlev görüyor. aşırı yağlanma yapmasın diye ara sıra göz cevreme ve boynuma da sürüyorum.

Rahmeli Sevinç

Ekim 25, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

evet bu yağı bende ilk defa duyuyorum...

emine kon

Kasım 16, 2015, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Sürünce ciltte hiç yağ hissi bırakmıyor,hemen emiliyor. Yumuşacık nemli bir cildim oluyor yerine başka bir krem düşünemiyorum.

Nihan Sönmez

Mart 9, 2016, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yagli bir cildim olduğu için haftada bir veya iki defa, salisilik veya glikolik asit uygulamalarından sonra kullanıyorum, yapısı çok hafif ve bal kıvamında olan E vitaminini seyretmek için harika oluyor. Saç fisfisima da çok az oranda ekledim. Birkaç ürün birden kullandığım için tek olarak etkisini kestiremeyecegim ama genel olarak memnun kaldığım ve kullanmaya devam edeceğim bir ürün oldu ^.^

Kübra Gönül

Mart 26, 2016, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Cildi yağ butonları oluşturmadan başarılı bir şekilde nemlendiriyor epeydir günlük kullanıyorum ikinci şişeme geçtim tavsiye ederim

Misafir

Mayıs 10, 2016, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

cildi nemlendirmenin yanı sıra cilt altına silikon enjekte edilmiş gibi bir his bırakıyor, kırışıkları mı açıyor da öyle hissettiriyor bilemedim ama çok severek kullandığım faydasını gördüğüm ürünlerden

tuğba yağlıoğlu

Haziran 21, 2016, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ben bu yağın methini duydum doa ya güvenip aalsak mı acaba

Ceren Kenan

Eylül 9, 2016, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

atopik dermatitim için sürmeye başladım. baobab yağı ile dönüşümlü sürmek niyetindeyim. emilimi ve hissi gayet güzel. pütürlü tuhaf hissi geçirdi. faydasını göreceğime çok inandım =) bakalım...

Misafir

Kasım 23, 2016, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Mükemmel bir yağ. Bir şişeyi bitirdim, tekrar sipariş vereceğim. Cildim karmaya dönük kuru bir cilt.Temizlenmiş cilde uyguladığınızda anında bir toparlanma ve aydınlanma sağlıyor, yani cilt yağı emdiği anda sanki maske uygulamışsınız gibi bir ışıltı ve dirilik oluyor. Ayrıca çok iyi bir nemlendirici, cilt nemini uzun süre muhafaza ediyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

Çiğdem YILMAZ

Aralık 2, 2016, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

öncelikle merhaba, nerden başlasam nasıl anlatsam:) ben DOA ile yeni tanıştım. 1- 2 ay diyelim. gece gündüz ürünlerine bakarak sanırım bu uygun fiyatlı ürünlere hepsini de denemek için piyasadaki bir pahalı tonik nemlendirici fiyatı kadar alışveriş de yaptım. neler mi kullanıyorum:) gül suyu glikolik asit laktik asit ve b3 vitamini karışımı bir tonik yaptım. yüzümü yıkıyorum(henüz sabunlarım kargoda. o yüzden market sabun ve makyaj temizleyicileri ile) toniğimle temizliyorum.sonra (akşamları c vitamini %5 serum)sonra hyolironic asit serum sonra yağlı ciltler için serum ve sonra baobab veya skualen yağlarından birini sürüyorum. göz çevreme akşamları avokado yağ sabahları kahve çekirdeği ile beklettiğim k vitaminli yağı sürüyorum:) hepsi de çok güzel. iyi ki tanıştım doa ile. ayrıca badem yağı kakao yağı hint yağı Hindistan cevizi yağı ve b5 vitamini karışımı kaş kirpik bakım yağı yaptım. henüz 1 haftadır kullanıyorum ama kaşlarımdaki boşluklar doldu bile:))))

NEŞE ÖZER

Aralık 29, 2016, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

benimde elimde bu üründen var ve gayet memnunum. Hatta duştan sonra acayip gerilen cildime çok iyi geliyor. Anında canlılık ve ışıltı katıyor. Tavsiye ederim.

YASEMİN AKIN

Şubat 13, 2017, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

kullanır kullanmaz yorum yapacağım henüz diğer yağlardan fırsat bulamadım:)

Reyhan Kalkan

Şubat 15, 2017, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü parmağımın ucuna çok az damlatarak 2 güne bir yüzümdeki pul pul dökülen kısımlara masaj yapıyorum, tabi temizledikten sonra. Fazla kullanımda yağlanma yapmasından korktuğum için bu şekilde kullanıyorum. Gayet memnunum, hafif bir yağ emilimi kolay.

Ruken Özbek

Mart 1, 2017, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü yorumlar üzerine aldım. İlk kez kullandım (yüzüme) ilerleyen günlerde yorum yazarım. Uygun fiyatlarınız ve kalitenizle müşterilerinizim memnuniyetini sağlıyorsunuz. Teşekkürler Doa :)

Misafir

Mart 1, 2017, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü tamamiyle yorumlar üzerine alıyorum. Umarım memnun kalırım ve kalırsam mutlaka fazlasıyla stoklarım :) Teşekkürler DOA

Şengül Berberoglu

Mart 11, 2017, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Sevdim bu yağı. Arada bir temiz cilde sürüyorum. Yumuşacık. cilde canlılık ve ışıltı katıyor.

Misafir

Nisan 2, 2017, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü göz çevreme ve yüzüme sürüyorum yeni başladım sayılır etkilerini henüz görmedim. Sürünce hemen çekmiyor, kokusu yok ve hafif bir yağ. Göz çevremde bir iki sivilce oldu ama bu yağdan mı yoksa sürdüğüm diğer yağlardan mı onu bilemiyorum


Yorum yap

Kötü İyi